.

.

uxcell 300pcs 5.5 мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Топки со 30pcs 15ml ЈП Dropper Шишиња за Модел на Боја

uxcell 300pcs 5.5 мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Топки со 30pcs 15ml ЈП Dropper Шишиња за Модел на Боја

DEN 222.96
Износ

Големина : 300pcs 5.5 мм челични топки со 30pcs 15ml dropper шишиња.Материјал : челик топката е направен од 'рѓа-доказ 304 од не' рѓосувачки челик, кој е совршен за мешање течност.Карактеристики : Мека јасно ЈП шишиња со dropper врвот.Тие се лесно да се исцеди.Апликации : Ова agitator топки и dropper шишиња комплет е одлична за мешање на бои или одвојување на точниот износ на боја од бојата тенџере.Употреба : 1. Отстранување на врвот на шишето и да се пополни со боја. 2. Додадете 1-3 топки во шише. 3. Покријте со капак и се тресат тоа.

R

Им се допаѓа и на купувачите