.

.

RTIC Шише за Вода, 20 мл, Чемпрес Prine, Двојно Вакуум-Изолирани, од не ' Рѓосувачки Челик за Топли и Ладни Пијалоци, Пот Доказ Термос, Одлична за Патувања, Туризам & Кампува?

RTIC Шише за Вода, 20 мл, Чемпрес Prine, Двојно Вакуум-Изолирани, од не ' Рѓосувачки Челик за Топли и Ладни

DEN 2388.00
Износ

Нека Авантури Проток : Двоен-ѕидот вакуум изолација ќе го задржи вашето ладни пијалаци ладни и топли пијалоци топла до 24 часа, па може да се земе тоа да пустина или на врвот на секоја планина.Не Пот Тоа : пакувам во секоја торба или поставен на било која површина — надворешноста на RTIC е шише за вода секогаш ќе остане сува.Заклучување Тоа Во : тешки-должност печат на капакот чува вашите пијалаци во право температура додека спречување на протекување.Лесен-За-Чистење : Изработени од нерѓосувачки челик, што чистење бриз помеѓу авантури.Се Тоа било Каде : RTIC е водата беше дизајниран токму за да се вклопи во било купот на носителот, така хидратација не мора да се запре кога ќе ја напушти куќата.Нема ништо повеќе од освежување од голтки на мраз вода на blistering ден.Со RTIC е од нерѓосувачки челик, Шише за Вода, можете да го фати на утешува на ветер : ссз во пустината — каде и да одите.На шише може да се пофали двапати ѕид вакуум изолација за да се направи течни трае во текот на целиот ден.Тоа е дизајниран токму за да одговара на внатрешноста било cupholder, па хидратација не запре откако ќе го напуштите вашиот дом.Пресврт-оф капак со три-прст се справи прави вода достапни и лесни за транспорт.Нека авантури тек со RTIC е класичен Шише за Вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите