.

.

KeeTidy Пост HEPA Филтер Замена & Моторни Покрие Компатибилен со Dyson V8 V7 Motorhead Автомобил+Брод Предизвика да се Користи-Слободни Cordless Стап правосмукалки, Надградба на Ваши?

KeeTidy Пост HEPA Филтер Замена & Моторни Покрие Компатибилен со Dyson V8 V7 Motorhead Автомобил+Брод Предизвика

DEN 503.76
Износ

НАДГРАДБА на ВАШИОТ VACUUMS Замени сунѓерот подлога со моторот покритие и HEPA филтер за намалување на бучава и подобрување на филтрација на перформансите и на вашата правосмукалка.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Отворете го вакуум е назад со тенка тешко лист, земете сунѓер влошки и стави го задниот поклопец учествуваат во неговото место и притиснете тешко во вакуум потоа да инсталирате филтер. (Логото дел треба да нагоре кога инсталирање).СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - филтер и моторни покрие поставување одговара за Dyson V8 V7 Motorhead, Dyson V7 Автомобил+Брод, Dyson V7 Предизвика да се Користи-Слободни Vacuums средства за Чистење.Не се погодни за v6 v10 v11 и DC серија.ВИСОК КВАЛИТЕТ NT ОДГОВАРА НА Dyson V6, DC58, DC59, V10, V11 и DC серија.

R

Им се допаѓа и на купувачите