.

.

2200mAh/7.4 V Замена на Батеријата за Netgear Arlo Про VMC4030 VMA4400 Arlo Про 2 VM4030 VMA4400-100NAS VM4030P VMS3230 308-10029-01 A-1 308-10047-01 A-1B

2200mAh/7.4 V Замена на Батеријата за Netgear Arlo Про VMC4030 VMA4400 Arlo Про 2 VM4030 VMA4400-100NAS VM4030P

DEN 714.24
Износ

Компатибилен Уред Модели : Arlo Про VMC4030 VMA4400 Arlo Про 2 VM4030 VMA4400-100 NAS VM4030 P VMS3230. Компатибилен Дел Број : 308-10029-01 A-1 308-10047-01 A-1 B.Батеријата Спецификации : Капацитет : 2200m Ah, ПОТ : 16.28 Пот, Тип : Li-ion, Напон : 7.4 V. Батеријата Димензии : 44.75 x 37.0 x 36.3 mm. 60 Дена Нема Причина за Целосна Наплата или Слободна Замена.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, MSDS.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување,бидете сигурни дека изборот на правото на батеријата,компатибилни со вашиот оригинален производ. - Компатибилен Бренд : Netgear - Компатибилни Модели : Arlo Pro VMC4030 VMA4400 Arlo Про 2 VM4030 VMA4400-100 NASVM4030 PVMS3230 - Дел Број : 308-10029-01 A-1308-10047-01 A-1 B Други Ние сме професионални батеријата снабдувач.Ние нудиме повеќе од 10.000 видови на батерии, за дигитални фото апарати, camcorders, PDA, MP3 плеери, преносни Двд-а, тетратки & лап-топ компјутери, GPS, Мобилни / Мобилни телефони, итн.Било какви прашања, ве молиме испратете e-mail на нас.ние ќе ви даде професионален предлози.

R

Им се допаѓа и на купувачите