.

.

Бојата се Менува Чаши со Капаци & Цевчиња-16oz Обновливи Пластични Tumblers со Капаци & Цевчиња|7Pack Обновливи Пластични Чаши за Партија Боја се Менува Tumblers Мраз Ладно Пие?

Бојата се Менува Чаши со Капаци & Цевчиња-16oz Обновливи Пластични Tumblers со Капаци & Цевчиња|7Pack Обновливи

DEN 395.76
Износ

*Бојата се Менува Чаши:Боја се менува чаши со капаци и цевчиња ве изненади со 7 различни живописни бои!Сет на 7 ладно tumblers спакувани / 16 оз секој, Кога ќе го додадете вашиот омилен ладни пијалоци и коцки мраз во овие пластични ладно tumblers, магија боја се менува - ќе се случи со овие студени чаши. *Обновливи Чаши со Капаци и Слама:Нашите tumblers со капаци и цевчиња се обновливи.Секој комплет вклучува 7 tumblers со капаци и цевчиња, различни бои за споделување со вашите забава-љуби-сè пријатели и да прават различни бои натпревар, посебно за деца и партија!Чаши и капаци се пластовидно да се зачува простор, погодно за носење насекаде,ќе биде вашата омилена да оди кафе iced кафе. *Поздравниот-Доказ и Лесно да се Чисти:Нашата забава и практични партија чаша со вграден слама и капакот е шарени, целосно BPA Free магија обоени гимнастик, и капакот и чаши користиме високо квалитетна храна-одделение материјал кој е не-токсични и обновливи чаши.Бојата се менува чаши се супер лесно да се чисти, само поп нив во машина за миење на садови или можете да го направите рака мие, исто така,. *Совршен за Секоја Прилика:Боја се менува чаши се пластични чаши со капаци и цевчиња, погоден за кафе, чај, лимонада, вода, овошни сокови и други ладни пијалоци.Тие се одликуваат со боја се менува и добар изглед, семејството скара или патување надвор, партии, излети, плажи, базен партии, спортски и секојдневна употреба.Совршен биде партија материјали и деца чаши. *DIY и ПРИСПОСОБЛИВИ на Вашиот Tumblers:Обоени чаши, капаци и цевчиња ви овозможува слободно комбинирање на нив зависи од она што ви се допаѓа.Tumblers се убави празно slates само чека да биде персонализирана.Можете да направите вашиот гимнастик чаши многу лични и кул.Боја : Црвена,Виолетова,Зелена,Розова,Жолта,Сина,Небото сино,Пакет се вклучени : 7color менување на чаши, 7 капаци, 7 цевчиња НЕ се СТАВИ ЧАШИ СО ВОДА ВО ФРИЖИДЕР ДИРЕКТНО, И ЧАШИ, и ВО ЗИМА ЌЕ ја МЕНУВААТ БОЈАТА во СЕБЕ, БЕЗ БИЛО КУЛ ПИЈАЛАЦИ, ве МОЛИМЕ ИСТУРЕТЕ ТОПЛА ВОДА ВО ЧАШАТА ПРВ ПАТ КОГА ЌЕ ПОЧНЕТЕ ДА ги КОРИСТИТЕ за ТОА, ТОГАШ ТОА ЌЕ се ПРОМЕНИ ВО ОРИГИНАЛНАТА БОЈА.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ-100% BPA FREE.Материјалот е : Полипропилен (ПП), оперативниот температура опсег е -20~120℃, но тоа не е препорачливо да се користи топла вода над 60℃, и тоа не е препорачливо да го користите микробранова печка-Двете купот и слама се обновливи,На гимнастик е лесно да се чисти како што тоа е врвот во рек машина за миење садови safe How забава се бојата се менува чаши!?Додадете малку забава и излив на боја за вашиот следен настан, со боја на менување на чаши и расположение чаши!Само налејте ладна пијалок внатре и да ги види ја менуваат бојата!Температурата чувствителни купови е навистина забавно да се игра со и е одлична за креирање на персонализирани чаши за забави и прослави.Овие боја се менува чаши се предодредени да бидат пополнети со некои мраз и бела sangria, и ќе биде sipped на следната до базен и партија пати!-ПАРТИЈА CUPSThe одличен избор за вашата партија чаши, да ги споделите со вашите семејства и пријатели, очигледно боја-кодирање е одличен начин да се спречи некој краде вашиот пијалок, и мора да се има за алергија на страдалниците-ДЕТСКА ЉУБОВ БОЈА се МЕНУВА CUPSCups ќе го промени бои и создава тебе ефект како chameleons кога тоа исполнет со мраз студени пијалаци.Можете да се придржуваат вашиот омилен лепило винил работи на овие обновливи боја се менува tumblers.ПЛАЖА CUPSThe старк разликата помеѓу нијанси е супер око-фаќање што го прави вашиот пијалоци изгледа вкусно, што би сакал да го пијат повеќе.Ги однесе на патување, совршен за користење на нив во лето! .

R

Им се допаѓа и на купувачите