.

.

Emoshayoga Мотоцикл Телефон Носителот, Трајни Лесно да се Инсталира Велосипед Телефон Планината за Мобилен Телефон

Emoshayoga Мотоцикл Телефон Носителот, Трајни Лесно да се Инсталира Велосипед Телефон Планината за Мобилен

DEN 506.16
Износ

Со 55-100mm грчевито држејќи се за опсег, има широк опсег на примена.Лесно да се инсталира цврсто и не е лесно да падне. 360° на ротација по таа е инсталирана, едноставна употреба и удобен, како и. Направени од високо квалитетни алуминиумски легури материјал, овој производ е цврсти и издржливи.Лесни, висока цврстина, не-deformable, анти-корозија и оксидација отпорни.Овој производ е направен од високо квалитетни материјали.Тоа се карактеризира со лесни, висока цврстина, не-deformable, анти-корозија и оксидација отпор.Одличен избор за вас.Карактеристики : Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, овој производ е цврсти и издржливи.Со 55-100mm грчевито држејќи се за опсег, има широк опсег на примена.Лесно да се инсталира цврсто и не е лесно да падне.Лесни, висока цврстина, не-deformable, анти-корозија и оксидација отпорни. 360° на ротација по таа е инсталирана, едноставна употреба и удобен, како и.Спецификација : Состојба : Бренд New Item Тип : Велосипед Телефон Holder Material : Алуминиум Alloy Optional Боја : Црна, Црвена, Титаниум, Црна + Red Gripping Опсег : 55-100mm Length : Прибл. 50-100mm / 2.0-3.9 inch Width : Прибл. 50мм / 2.0 inch Clamp Кол : Прибл. 31.8 mm / 1.3 inch Weight : Прибл. 157g / 5.5 oz Package Листа : 1 * Велосипед Телефон Носителот 1 * Клуч 2 * Адаптери (25.4 mm & 22.2 mm) 1 * Лепило 2 * Лепливи Ленти.

R

Им се допаѓа и на купувачите