.

.

ЗАНЕС ПАПКА ЦРНА ОБЛОЖЕНИ НОЖ КОМПЛЕТ – 622B - ЏЕБЕН НОЖ ОДЛУКИ ЗА ПОЛНЕЊЕ - ПРЕМИЈА НОЖ СНАБДУВАЊЕ (ТИГАР ЈАВОР)

ЗАНЕС ПАПКА ЦРНА ОБЛОЖЕНИ НОЖ КОМПЛЕТ – 622B - ЏЕБЕН НОЖ ОДЛУКИ ЗА ПОЛНЕЊЕ - ПРЕМИЈА НОЖ СНАБДУВАЊЕ (ТИГАР

DEN 1824.00
Износ

ОТВОРЕТЕ ВКУПНО : 6 1/2 ИНЧИ.ЗАТВОРЕНА : 3 3/4 ИНЧИ.ЏЕБЕН НОЖ КОЛЕКЦИИ ДОАЃААТ СО ЧЕКОР ПО ЧЕКОР ИНСТРУКЦИИ.ГОЛЕМА DIY ПРОЕКТ ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ.Виткање Колекции дојде со нож празно, чекор по чекор инструкции, и доволно рачка материјал за проектот.Некои фолдери не се еден шраф систем и се обликуваат и лепак проект.Занес Папка за Полнење Ова е еден од најубавиот најелегантен лагер заклучите фолдерот дизајни што сме го направиле и вклучува некои саканата скриени функции за нож finisher и ентузијасти.Првиот најочигледната карактеристика е целокупната боја.Ова е црна обложени внатре и надвор и сите хардвер.Екстремни отпорност на корозија на висок квалитет 9 CR14 нерѓосувачки дава оваа папка импресивен потекло.На bolsters може да биде лесно да се отстрани за да се прилагоди притисокот врз сечилото, со стар клуч.Таа има двојна палецот студ за ambidextrous отворање.Отстранлив џеб клип, како и.Остри и подготвени за рачки за да се додаде.Сечилото дизајн е капка точка со лажна горниот раб.Спецификации : Вкупно отвори : 6 1/2" Затворени : 3 3/4" Cutting Edge : 2 3/4" Дебелина : 2.2 mm Справи со Површина : 3" x 7/8" 9cr14 Mo V нерѓосувачки челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите