.

.

Дуксери за Мажи,Мажи Секојдневен Крои Долг Ракав Суичери Drawstring Џеб Маскирани Џемпер Тренингот Спорт Блузи

Дуксери за Мажи,Мажи Секојдневен Крои Долг Ракав Суичери Drawstring Џеб Маскирани Џемпер Тренингот Спорт Блузи

DEN 174.96
Износ

✩✩【 Материјал 】Полиестер, мек материјал, лесни и удобни,мора да се има sweatshirt во вашата гардероба.【Божиќ Црн петок се Занимава】❖Liminted Време Голема Промоција❖ ✔✔Купи 2 добијат 5% попуст; Купи 3 добие 8% попуст; Купи 5 добиете на 15% попуст,понудени од страна на Lkako. ✩✩【ПОВОД】Неврзан/Дневно/Работа/Надвор од/Home/Свадбата. ✩✩【Карактеристики】долги ракави кошули crewneck суичери секојдневен дуксери, толку удобен за носење на целата година!Мажите маскирани pullover суичери, која може да се прилагоди за да се најдобар резултат од вашите потреби.

R

Им се допаѓа и на купувачите