.

.

TORASO Големи Димензии, 2 ПАРЧИЊА Бебе Брише Фармацевт со Капак и 2 ПАРЧИЊА Торбичка со Капак, Бебето да Ги Држи Носителот Брише Свежи Едноставен Стил Избрише Сад Редов?

TORASO Големи Димензии, 2 ПАРЧИЊА Бебе Брише Фармацевт со Капак и 2 ПАРЧИЊА Торбичка со Капак, Бебето да Ги

DEN 551.76
Износ

【Она што ќе добиете】Еден пакетот вклучува 2 парчиња од бебе брише фармацевт и 2 парчиња брише торба. 【Широко се користи】ткиво кутии се погодни за дневна соба, кујна, детска салон, облекување маса, бања, тоалет и за статистика и автомобил.Преносни пошта може да се носат околу рачниот зглоб или да биде прикачена насекаде, пелена торби, ранци, торба и purses, погодно за случува на отворено. 【Бебе безбедност】MPP материјал за бебе брише складирање и ЕВА материјал за бебе брише торбичка, двете доверба достоен квалитет за долго време се користи, не-токсични, невкусна и издржливи. 【Лесен за употреба】Го брише складирање кутија е опремен со ротирачки тока за удобен отворање и затворање на капакот и гума печат спречите испарување на водата или нечистотија, здравје и безбедност; Ги брише торбичка патент дизајн се применува за да се олесни вашиот замена; Прашка јаже го прави пренослив и удобен. 【Големи димензии】Бебе брише фармацевт е 8.27 x 4.92 x 3.94 инчен во големина, одговара на околу 100 брише; Бебе брише торбичка е 8.85 x 5.31 инчен во големина; Универзална големина за повеќето брише во пазарот.

R

Им се допаѓа и на купувачите