.

.

Aimeilgot во машка Повик Долг Ракав Дуксери Pullover Фитнес Тренингот Џерси Суичери

Aimeilgot во машка Повик Долг Ракав Дуксери Pullover Фитнес Тренингот Џерси Суичери

DEN 527.76
Износ

95% Памук, 5% Spandex.Рака Мие Само.Висок квалитет на ткаенини : Оваа машка мода дуксери s плакарот.Без разлика дали одите на работа или во салата, фрли на твоите најдобри качулка.Можете да ги облекуваат надолу со фармерки и патики, или да ги фрли во текот на еден поубав панталони и копчето надолу кошула.Aimeilgot во машка Повик Долг Ракав Дуксери Pullover Фитнес Тренингот Џерси Суичери изработени од 95% памук, 5%spandex се вклопуваат, има аспиратор со прилагодливи drawstring кој лесно се прилагодува за да се обезбеди дополнителна заштита од временските и внатрешниот пред три разлика од копчето henley фуста направи мажите секојдневно дуксери, потрајни, мека дуксери за мажи со обичните памучни долг ракав чувајте ги на ладно надвор.Удобноста се мијат во машка поло дуксери облека Нега : Машина за миење, Рака мие, се препорачува.Овој сестран дуксери се одлични за секоја прилика.Секојдневно носење, секојдневен, од врата, забава, работа, датум, училиште, спорт, bodybuilding, тренингот, одмор.Мека дуксери за мажи погоден за зима, пролет, есен или кул лето.Ние Се Земе Внатрешна Контрола На Квалитетот За Да Се Обезбеди Квалитет.Одговара и удобност.Бруно, Висина 187 СМ, Тежината на 80 КИЛОГРАМИ, Градите 102 CM , Половината 80 CMAdam, Висина 188 СМ,Градите 99 СМ,Половината 81 СМ.Големина мери со ourseleves, некои времиња има некои грешки, но секогаш во рок од 3 cm.Поради monitor settings и пиксели дефиниции, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Нашата ГОЛЕМИНА е производ рамен поставени големина, а не големината на телото.Горенаведените податоци за повикување само.

R

Им се допаѓа и на купувачите