.

.

Кул Џокер Компатибилен со iPhone 11 Јасен Случај, Моден Дизајн Shockproof Целосна Заштита на Телефонот Случај за Мажи/Жени/Девојка/Момче (џокер-13)

Кул Џокер Компатибилен со iPhone 11 Јасен Случај, Моден Дизајн Shockproof Целосна Заштита на Телефонот Случај

DEN 359.76
Износ

Јасен случај компатибилен со i Phone 11. Случајот е прекрасна и мазна, но не се лизга во рака.Удобно силиконски рабови обезбедуваат одлични зафат и направете го тоа лесно да го држите телефонот.Нашата транспарентна случај е направен од високо-одделение TPU и PC материјали.Тоа не е лесно да се yellowing, користете не ќе стане мрсна, секогаш транспарентни.Поддршка за безжично полнење, нема потреба да се отстрани телефонот случај.На инцизија е точна, копчињата се чувствителни и телефонот случај е лесен и пренослив.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Јасен случај компатибилен со i Phone 11.Случајот е прекрасна и мазна, но не се лизга во рака.Удобно силиконски рабови обезбедуваат одлични зафат и направете го тоа лесно да го држите телефонот.Нашата транспарентна случај е направен од високо-одделение TPU и PC материјали.Тоа не е лесно да се yellowing, користете не ќе стане мрсна, секогаш транспарентни.Поддршка за безжично полнење, нема потреба да се отстрани телефонот случај.На инцизија е точна, копчињата се чувствителни и телефонот случај е лесен и пренослив.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

R

Им се допаѓа и на купувачите