.

.

JUSTYAOFENG 50Pcs за Еднократна употреба Силна Партал Четка Облека Влошки Одговара за Ecovacs Одговара за Deebot Одговара за OZMO T8 Одговара за AIVI T8 Одговара за Макс Т9 начинот на Мо

JUSTYAOFENG 50Pcs за Еднократна употреба Силна Партал Четка Облека Влошки Одговара за Ecovacs Одговара за Deebot

DEN 485.28
Износ

Страна четки овозможи на вакуум за да внесете тепих за повеќе темелно чистење.Нежен и исклучителна, високо одговара на старата опрема.На четка крпа има добра мекост, додека за чистење на нечистотија, тоа исто така ги штити кат од тоа да биде изгребани.Силната апсорпција на вода, полесно да се чисти и обновливи.боја : Сина+бела.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Colour : Blue+white Material : Влакна clothsize : 245 х 100mm Package Содржина : 50 x четка pads Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

R

Им се допаѓа и на купувачите