.

.

Гел Лак Пенкало, Не Е Лесно Да Се Падне Помине Лагер Четка, Салон За Убавина Нокти Продавница За Домашни Салон Продавница(Сина)

Гел Лак Пенкало, Не Е Лесно Да Се Падне Помине Лагер Четка, Салон За Убавина Нокти Продавница За Домашни Салон

DEN 201.36
Износ

Совршен За Нокти Салон.Погодна За Двете Професионална Употреба И Лична Употреба.На Сет Пенкала Може Да Се Користи За Извлекување На Линии, Со Фини Детали, Цвеќиња, Обрасци И Др.Овие Пенкала Овозможи Да Се Создаде Убава Нокти Дизајн Во Секунди.Пенкало Тело Е Направен Од Премиум Пластичен Материјал, Доволно За Вашето Секојдневно Користење.Со Најтенкиот Четка За Коса И Сјај Rhinestones Внатре Се Справи, Модерен Дизајн, Најдобро За Сликарство.Пакетот Вклучува 3 Помине Лагер Пенкало Кој Доаѓа Со 3 Различни Големина : 7 Mm, 11 Mm, 15 Mm.Пакетот Вклучува 3 Помине Лагер Пенкало Кој Доаѓа Со 3 Различни Големина : 7 Mm, 11 Mm, 15 Mm.Совршен За Нокти Салон.Погодна За Двете Професионална Употреба И Лична Употреба.На Сет Пенкала Може Да Се Користи За Извлекување На Линии, Со Фини Детали, Цвеќиња, Обрасци И Др.Овие Пенкала Овозможи Да Се Создаде Убава Нокти Дизајн Во Секунди.Пенкало Тело Е Направен Од Премиум Пластичен Материјал, Доволно За Вашето Секојдневно Користење.Со Најтенкиот Четка За Коса И Сјај Rhinestones Внатре Се Справи, Модерен Дизајн, Најдобро За Сликарство.

R

Им се допаѓа и на купувачите