.

.

TripleLite 180 Степен LED Светилка - Супер Светлина – Висок 300 Лумен, Отпорен на Вода Светлина за Кампување Додатоци, на Отворено, на Итни Светло - Патентирана - Сина

TripleLite 180 Степен LED Светилка - Супер Светлина – Висок 300 Лумен, Отпорен на Вода Светлина за Кампување

DEN 599.76
Износ

ОТПОРЕН на ВОДА & DROP ОТПОРНИ : Дожд и снег, ќе се тркалаат право на исклучување на сите временски услови rubberized тело.СУПЕР СВЕТЛО 180 СТЕПЕН ШИРОК ЗРАК : ПАТЕНТИРАН 180 Степен широк зрак, лесно да ги осветлува целата соба или во дворот.Тоа е 20 пати посветла од стариот блескаво светла.ИДЕАЛЕН ЗА : Кампување, Риболов, Куче Одење, Околу куќата.ПАКУВАЊЕТО СОДРЖИ : 1 Triple Лајт Господар Т Светилка со 3 АА Батерии Вклучени.КАКО што се ГЛЕДА НА ТВ : Како што се Гледа на ТВ, QVC, Добро Утро Америка.Идејата да се создаде широк зрак фенерче е роден кога Рон Pritchett имаше близина на мис истури на подрум по скалите.Тој измислил Triple Lite да го осветлуваат 180 степени лак, кој се совпаѓа вашето поле на визија.Криви дизајн ви дава голема видливост, благодарение на три внимателно средена, ултра-светли LED светилки.Комплет Вклучува : .

R

Им се допаѓа и на купувачите