.

.

304 од не ' рѓосувачки челик крстот голема рамна глава само-прислушување завртки, печурки дрво завртка, долго завртка само-адаптер завртка-ST5.522(60pcs)

304 од не ' рѓосувачки челик крстот голема рамна глава само-прислушување завртки, печурки дрво завртка, долго

DEN 709.44
Износ

Се стегне и издржливи.Еколошки безбедно загадување.Темата е завршена, површината е мазна, на завртката е длабоко, на сила е единствен.Висока цврстина не е лесно да се скрши.Процесот на еднаква ротација не е лесно да се лизга, лесен за употреба.Модел : Самостојно напаѓаат голем рамен head Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Head тип : рамни head Standard тип : национална standard Category : Само-прислушување завртки.

R

Им се допаѓа и на купувачите