.

.

5D Дијамант Сликарство Наруто 16x20 инчен Дијамант Уметност за Возрасни и Деца Целосна Вежба Круг Вежба Везови Ѕид Занаети за Подарок и за Домашна Декорација

5D Дијамант Сликарство Наруто 16x20 инчен Дијамант Уметност за Возрасни и Деца Целосна Вежба Круг Вежба Везови

DEN 311.76
Износ

100% ЦЕЛОСНА ВЕЖБА - Нова Надградена Магичен Круг Вежби се изненадувачки светкавиот, силна трета димензија и ќе се никогаш да не исчезнат, повеќе шарени, посветла и повеќе реални од смола дијаманти .Целосна дијамант сликарство е поубаво и живописни од делумно дијамант слики.ВИСОК КВАЛИТЕТ ВЕЖБА МОНИСТРА : Постојат 30% вишокот вежба монистра во секоја секција , дефинитивно не грижете на трчање се надвор или не се доволно.Постојат 477 видови на бои на вежба монистра и сите дијамант бисери 26-аспекти, што го прави сликарство повеќе енергична и брилијантен.HD ПЛАТНО : Висок јасно печатење масло на платно е водоотпорен и има дури и текстура, моделот на себе има леплива позадина и пластични overtop да се задржи на слика леплива и тогаш камења ќе се одржи, така што ќе можат лесно да се заврши сликата.Заврши проектот може да се чуваат повеќе од 20 години.Совршен за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба.ПОПУЛАРНАТА DIY РАБОТА : DIY дијамант уметност ќе ви даде различни животни стилови и збогати вашиот простор time.By правејќи го тоа, ќе се опуштите, да научат да се намали стресот, да го прилагодите вашиот емоции, подобрување на самодовербата, развивање на трпение и да се подобри вашата рацете на способност.На 5 D дијамант сликарство комплет може да се зачува за многу години, совршен за да ги красат вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан.Тоа е, исто така, идеален подарок за пријатели и деца на родендени, ноќта на Вештерките, божиќ и така натаму.Answer : ___________________________ Note : ние обезбедуваме на клиентите со слободни монистра заштита, ако не се водат за исчезнати бисери случајно, ние може да го препрати до вас за бесплатно!.

R

Им се допаѓа и на купувачите