.

.

Пилула Организатор Ѕвездена Танцување Девојка Таблета Кутија Преносни Пилула Случај за Апчиња/Витамин/Прилози/Рибино Масло

Пилула Организатор Ѕвездена Танцување Девојка Таблета Кутија Преносни Пилула Случај за Апчиња/Витамин/Прилози/Рибино

DEN 215.76
Износ

Големина : 5x5cm/1.97x1.97in.Мал и компактен таблета кутија може да ги исполни вашите дневни лекови потреби.Надворешноста е направен од високо-квалитет на метал, кој е побезбеден, поздрав, и потрајни од пластична таблета кутија.Switch копчето се чува цврсто затворен, откако ќе бидат заклучени за да се обезбеди дека пилула нема да паднат лесно.Во исто време, пилула кутија има многу добра airtightness да се спречи пилула од добивање влажни.Оваа симпатична мала пилула организатор е многу удобен за носење.Тоа лесно може да се стави во вашиот паричник, џеб или ранец, и е многу погоден за носење кога ќе излезе.Овој лек кутија, исто така може да се користи за да се одржи обетки, ѓердани, монистра и други мали накит.Тоа е одличен подарок за семејството, пријателите, колегите, и соучениците.Големина : 5x5cm/1.97x1.97in Тежина : 88g.Секојдневен пилула кутија : Оваа капсула кутија е мал и компактен, со 3 прегради во внатрешноста, која може да ги задоволи вашите потреби за чување на различни апчиња.Safe материјал : Овој исклучителен медицина кутија има висок сјај, и надворешноста е направен од високо-квалитет на анти- ' рѓа метал.Во споредба со пластични медицина кутија, побезбедно е, поздрав, и се повеќе издржливи.Уникатен копчето дизајн : пилулата кутија е многу лесно да се отвораат и затвораат.Switch копчето се чува цврсто затворен, откако ќе бидат заклучени за да се обезбеди дека пилула нема да паднат лесно.Во исто време, пилула кутија има многу добра airtightness да се спречи пилула од добивање влажни.Преносни : Оваа симпатична мала пилула организатор е многу удобен за носење.Тоа лесно може да се стави во вашиот паричник, џеб или ранец, и е многу погоден за носење кога ќе излезе.Мултифункционален : Ова медицина кутија, исто така може да се користи за да се одржи обетки, ѓердани, монистра, прстени и други мали накит.Тоа е одличен подарок за семејството, пријателите, колегите, и соучениците.По-продажбата на гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите