.

.

Novago Компатибилен со iPhone 6, iPhone 6S Пакување од 3 Мека Гел Shatterproof Отпорни Shockproof Трајни Фантазија Печати (Мулти-Обоени 27)

Novago Компатибилен со iPhone 6, iPhone 6S Пакување од 3 Мека Гел Shatterproof Отпорни Shockproof Трајни Фантазија

DEN 560.88
Износ

Висок квалитет shatterproof мека гел материјал школка, анти-шок и анти-пауза.Дебелина : 1 мм, компатибилен со i Phone 6 i Phone 6s (4.7 инчи).Сите пристаништа и функции останат достапни.Врежана ткаеше печати.Калено стакло филмови се исто така достапни во NOVAGO продавница.Меѓународни производи имаат посебни услови, се продава од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги собере, возраст рејтингот, и јазикот на лекот, означувањето или упатството.Shatterproof мека гел материјал случај на висок квалитет shockproof и анти-пауза.Дебелина од 1 mm, компатибилен со i Phone 6 i Phone 6s (4.7 инчи).Сите пристаништа и функции останат достапни.

R

Им се допаѓа и на купувачите