.

.

XXCCHH Мода Десктоп Украси Модерна Едноставни Креативни Светлина Правец на Тремот Копче за Складирање Украси Домот Дневна Соба ТВ Кабинет Украси Креативни Декоратив

XXCCHH Мода Десктоп Украси Модерна Едноставни Креативни Светлина Правец на Тремот Копче за Складирање Украси

DEN 3739.20
Износ

Атрактивна парче да се стави на десктоп, книга полица, прозорец, трофеи во вашата дневна соба, спална соба, ходникот, кујна или било каде. 1. Креативно внесете вратата за да влезат на влезот сала, дом на украси, и дневна соба кафе на маса мебел. 2. Модерен стил е особено погоден за домашни сцени како што влезот сала, студија соба, ТВ кабинет, спална соба, итн., веднаш надградба на семејството одделение. 3. Мали подароци и големи потези не само декорации, но исто така приврзан благословување на оние кои се грижат и оние кои се грижат. 4. Таписерии и креативни декорации веднаш подобрување на вкусот и стилот на домашна декорација.Без разлика на тоа каков вид на домашна стил и простор, тоа може да бидат заменети со креативна декорација.Најдобар објект ги красат вашата маса и соба.Зголемување на вашата самодоверба и интересни за пишување.1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.2. Со исклучок на предмети од други Занаети во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите