.

.

WYTR Безжичен Звучник Телефон Компјутер Ретро Subwoofer Картичка Мини Звучник Креативни Преносни Подарок Стерео Звучник и Аудио

WYTR Безжичен Звучник Телефон Компјутер Ретро Subwoofer Картичка Мини Звучник Креативни Преносни Подарок Стерео

DEN 820.80
Износ

1. Мали челик топ што може да се одржи во дланката на раката може излез супер-предвиде квалитет на звукот на низок волумен, со едноставни бои и Кинески стил на дизајн. 2. Земете заштита на животната средина со матирано заштитен материјал, светлина изглед го прави на луѓето тоа го сакаат.Мини subwoofer има висок изглед, добар звук и долг век на батеријата. 3. Шокантно бас, таписерии и компактен, паметни пренослив безжичен чип да се отстрани мемориската картичка.Користи да се игра hands-free повици со помошен текст компјутер звук колона subwoofer. 4. Пренослив безжичен звучник, вграден безжичен пренос, кои работат на растојание до 10 метри.Поддршка hands-free одговарање и одговарање на повици. 5. Јасно квалитет на звукот, совршен квалитет на звукот, силен бас, одат надвор, имаат неограничен стерео музика во секое време, насекаде.

R

Им се допаѓа и на купувачите