.

.

Џон Вејн Врежана Печат Кригла

Џон Вејн Врежана Печат Кригла

DEN 598.80
Износ

Џон Вејн врежана печат кригла. 18 оз керамички кригла за вашиот омилен пијалок.Лиценциран и предмети.Совршен подарок за крајната Џон Вејн фан.Не машина за миење на садови или микробранова безбедно.Рака мие само. 18 оз Џон Вејн врежана печат кригла.Средината на Јужна Производи е основана од страна на локалните Memphian Марк Кралот назад во 1975 година. Се наоѓа во Мемфис, TN, ние се лиценциран производител и дистрибутер на носталгија сувенири.Сите производи се лиценцирани и законска-fide.

R

Им се допаѓа и на купувачите