.

.

Leandro Switch Патување Случај за Префрлање Конзола & Клупа, Ѕидни Држачи и Про Контролер, ЕВА Тешко Школка Преносни Патување Гласник Торба Торбичка за 21 Префрлување Игри

Leandro Switch Патување Случај за Префрлање Конзола & Клупа, Ѕидни Држачи и Про Контролер, ЕВА Тешко Школка

DEN 397.20
Износ

Одговара на Сите Прекинувач Опрема, вклучуваат Префрлување конзола, клупа, Радост Един зафат, AC адаптерот и Про контролер, и горниот патент мрежа џеб имаат повеќе простор за дополнителна Радост лошите страни, Моќ Банка, Тип-C кабел, HDMI кабел и други додатоци;.Специјално поставите игра касети за складирање слој, тоа може да се сместат до 21 Префрлување игра касети, играта складирање слој, исто така, може да се спречи конзола и додатоци од добивање премногу притисок;.Посебни обичај пена додаток слот спречи преминот конзола и модни додатоци од движење.Можете исто така да го отстраните пена се направи преминот случај како обичните складирање торба;.ЕВА тешко школка заштита на Прекинувачот систем од капки, гребнатини, влијанија и други штети;.Leandro Вклучете големи случај е опремен трајни и удобно рамо, рака и гумена рачка, тие можат ефикасно да се намали товарот, направи случај повеќе преносни и патување пријателски, идеален за деловни патувања и долгите патувања.Ако не ви се допаѓа нашиот Switch Патна торба, можете да се вратите во било кое време и да добиете вашите пари назад, или да побара areplacement ако објектот не е во добра состојба.Одговара на Сите Прекинувач Опрема, вклучуваат Префрлување конзола, клупа, Радост Един зафат, AC адаптерот и Про контролер.Висок квалитет на ЕВА тешко школка може да се заштити Switch систем совршено, посебно обичај пена додаток слот за спречување на конзола и модни додатоци од движење.Leandro Switch патување опремени со трајни и удобно рамо, рака и гумена рачка, тие caneffectively се намали товарот, направи случај повеќе преносни. 21 Префрлување игра касети слот нека можете да го носат било која игра ви се допаѓа.

R

Им се допаѓа и на купувачите