.

.

HJLSANXINLINY Електрична инвалидска Количка Автомобили Далечински Управувач автомобил може Лесно да се Претвори Далечински Управувач Појас Стажирање Тркала Исклучен

HJLSANXINLINY Електрична инвалидска Количка Автомобили Далечински Управувач автомобил може Лесно да се Претвори

DEN 1617.60
Износ

● Додавање на алуминиум алуминиумски прачки, солиден отпорност на абење, трајни, повеќе товарот капацитет, оптоварување 120kg (околу 264 lbs). ● Лесно да се размонтираат удар, лесен и брз, и лесно да се добие. ● Хуманизирано дизајн, според оператор навики, контролорот може да бидат инсталирани околу. ● Smart електромагнетни сопирачки систем, олабави да се запре, да се избегне не успее во постарите луѓе, безбедно патување. ● Висок квалитет на меки перници, удобно и природно, и sedentary.Име на производ : Електрични wheelchair Material : задебелена алуминиум alloy Speed : 1-8км / h Weight : 35kg Total должина : 85cm Total ширина : 67cm Total висина : 96cm Discounted долго : 85cm Rehabilitation ширина : 42cm Regenerated висина : 78cm Motor моќ : 320 WThe инвалидска количка се направени од издржлив алуминиумска легура, обезбедување на сигурен стабилност, додека одржување на оперативност на светлината се движи од сида.Ова транспорт стол парапет може да се разменува, хуманизирано дизајн.Тоа е практично да работат на независна операција или help Good искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите