.

.

Elmer е Занает Обврзници Помалку Неред Сите-Temp Лепак Стапови, 4x0.43, 40 Count (E6060)

Elmer е Занает Обврзници Помалку Неред Сите-Temp Лепак Стапови, 4x0.43, 40 Count (E6060)

DEN 112.08
Износ

Помалку неред формула утврдува прецизна, јасна мушка со помалку жилав хаос.Сите temp повеќенаменски дизајн работи со ниско, Средно и dual-temp лепак пиштоли.Суши јасно, е киселина слободни и фото безбедно - совршени за изработка и уметнички проекти.Повторно запечатува Торбичка прави за практично складирање.Вклучува : 40, 4-Инчен x 0.43-Инчен мини топла лепак стапчиња.Намалување на жилав хаос дека други топла лепак стапови го остави зад себе и им даде на вашиот проект на професионален финиш што се очекува со elmer е Craft Bond помалку неред лепак стапови!оваа напредна формула создава прецизна, јасна мушка елиминирање на појавата на фрустрација и расчистување време обично се вклучени со оние неуредна топла лепак да се држи конците, што ќе ви овозможи повеќе време за да се создаде.Во склопот формулиран како и сите-temp лепак стапови да работат во било температура лепак пиштол во моментов на располагање и со сите обврзници силата која им е потребна.По употребата, што може да се уредно чување на вашите топла лепак пиштол стапови назад во ре-запечатува пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите