.

.

Miusey Женска Без Ракави Круг Вратот Лабава Одговара Racerback Јога Резервоарот Врвот

Miusey Женска Без Ракави Круг Вратот Лабава Одговара Racerback Јога Резервоарот Врвот

DEN 383.76
Износ

Racerback/ Ракави/ Дише и Трајни/ Здружени Дното/ Еластична/ Тренингот Резервоарот Врвот.Здружени дното и pleated пред дизајн може да се сокрие било дополнителни стомакот.Резервоарот врвот е blouson стил, па се очекува тој да биде порелаксирана одговара.Резервоарот на врвот имаат голема пот wicking својства, така што не завршуваат со било пот закрпи.На atheicsure врвот е совршен за јога, трчање, вежби и секаков вид на тренингот или секојдневна употреба.Боја : Зелена-2 | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите