.

.

Доброто Чаши Сет,7 Парчиња Доброто Сет,Вино, Чаши Сет со Потопол и Свеќа Шпорет,Храна-Одделение Отпорни на Топлина Керамички Материјали се рачно изработени,Безбедн?

Доброто Чаши Сет,7 Парчиња Доброто Сет,Вино, Чаши Сет со Потопол и Свеќа Шпорет,Храна-Одделение Отпорни на

DEN 602.40
Износ

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА КЕРАМИКА : Карактеристична Керамика Malachite зелена снегулка глазура,текстура длабоко богата текстура,како снегулка класа точка глазура декорација,во визуелни и тактилни чувства.СОВРШЕН ДОБРОТО СЕТ : Вие не може да се одржи околу 300 ML доброто со овој Јапонски доброто поставено,ова доброто decanter комбинирање направена со подебели и керамика,тоа е повеќе топлина-отпорни безбедно.Направи оваа совршена доброто поставите вашиот омилен доброто алатка.КВАЛИТЕТНИ ПОДАРОК : Уживајте во убава чаша топла или ладна доброто во нашата поставите направена од храна одделение порцелан.Овој сет е рака мие препорачува,Одличен подарок сет за било доброто љубовник во вашиот живот.Совршена куќа за затоплување,празници и забави!.ОРИЕНТАЛНАТА КУЛТУРА : рачно изработени користејќи античките топлина отпорни на керамички материјали.Керамички едноставен природен темперамент,нека лице се врати во живот во метежот и вревата на оригиналот и тивко. 100% SERVICE : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања,можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Пратката 10-15 дена, ако не го примите нарачка во рок од 30 дена, Ако имате прашања за овој производ,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.По три години' reserch, Јапонските инженери и техничари разви специфичен заштита на животната средина со материјали од керамика, која е се отпуштање под висока температура.Отпуштање на температурата е 1330 целзиусови степени, Сите штетни метали(олово), која во глина има целосно да изгори надвор; Домашна тајна рецепт на глазура.Не-токсични, невкусна, lead-free, и никој ефектот на светла боја.Јапонски технологијата, кои се направени во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите