.

.

JewelryPalace Свадба Бендови Ангажман Прстени за Жените, 14K Злато Позлатен 925 Sterling Silver Кубни Циркони Ветување Прстени, Гроздобер Дебели Годишнината 2ct Принцеза Намали Оре?

JewelryPalace Свадба Бендови Ангажман Прстени за Жените, 14K Злато Позлатен 925 Sterling Silver Кубни Циркони

DEN 695.76
Износ

√ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ААА КУБНИ ЦИРКОНИ 925 ФУНТА СРЕБРЕН ПРСТЕН СЕТ : Прстен собата е направен од цврст S925 фунта сребро, познат меѓу накит wearers за својата сила, осветленоста и сјај.Оваа гроздобер Дебели Принцеза Намали Ореол прстен карактеристики на егзотични дизајн кој прави да се уникатна и прекрасна.Ако сте во потрага за свадба бендови за жени, или CZ прстени за жените, овие 925 sterling silver прстени може да биде совршен избор, што ја прави нејзината насмевка. 925 сребрен накит собата е класичен сет за 925 sterling silver прстени за жени, која ви нуди широк спектар на избор за вашата свадба дена, вклучувајќи ангажман прстени за жените, бесконечност прстен, свадба прстени за жени,мајки прстени, x прстени за жените, годишнина ѕвони, или ветување прстени за девојки.Софистицирани прекрасен дизајн endows свадба бенд прстен накит романтична feminity.Родиум позлата дава долготраен сјај и ја прави anillos де plata 925 жени оцрни отпорни!Целосно противалергиски, алергија-free, без никел, олово-бесплатно, и кадмиум слободни за да се спречи иритација.Друг трендовски стил е CZ накит за жените, која содржи CZ ангажман прстен во собата, CZ булчински сет, CZ свадба сет, CZ прстен во собата, кубен циркони прстен, CZ свадба бенд, CZ ангажман прстени, кубен циркони ангажман прстен, и CZ ангажман прстени за жените. √ ОДЛИЧНА ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : СЛОБОДЕН ПРСТЕН ГОЛЕМИНА ПРИЛАГОДУВАЧ, Овој Прстен Големина Прилагодувач ќе го направат вашиот прстен помали без промена на големината.Одат сурфање, аикидо, или дури и да се тушираат со нив.Како што можете да видите во нашата критика!Оваа кубни циркони свадба комплети за жени, за што сведочи многу среќни бракови и среќен пат.Ако веќе сте се доби совршена дијамант ангажман прстен, покажуваат исклучување на големи настани, тогаш купи ова за секојдневно носење, можете да го носат овој кубни циркони прстен миење на рацете, прави задолженија, или дури и да оди во теретана!Водоотпорен и Уникатни фунта сребрен прстен.Се скапоцени.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со нашата палецот прстени за жените, контактирајте со нас во рок од 60 дена и ние ќе рефундирање на вашите пари, без прашања праша. √ СВАДБА ПЛАСТОВИДНО ПРСТЕН се ПОСТАВУВА ЗА НЕА : Уникатност е она што ги поставува ви освен како една жена во сите дека ќе го направите. √ ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Овие уникатни и искрена свадба прстени се убаво спакуван и спремен за давање.Даде некој посебен луксузен парична казна накит за рок од ден во ноќ со стил.Одат сурфање, аикидо, или дури и да се тушираат со нив.Тоа ви помага да добиете повеќе комплименти од што се очекуваше!Воопшто не веруваат во тоа?Обидете се тоа!Понекогаш она што ќе се носи на е местото каде што ќе почне добра приказна!Нека тоа да се случи, романтична приказна!.Прави сентиментални изненадување за било каква прекрасна дама.Ние го цениме можност да ви послужи, и вашето задоволство е наш врвен приоритет.Овој прстен свадба поставено дека може да се носат поединечно или stack заедно е вашиот билет за гледа божествената и небесна во која било облека на вашиот избор.Овие свадба бендови ангажман Прстен се поставува имаат различни главниот камен големина за да ни даде повеќе избори.5 11 12, можете да најдете нормална големина за сите жени.Вие сакајте се чувствуваат heartbroken кога ќе се скрши или да ја изгуби.Оваа CZ свадба прстен во собата за жените функции,вечност прстен и CZ свадба бенд за жените.Sterling silver во нашата свадба бендови се оцрни-отпорни, обезбедувајќи нема оцрни остатоци на кожата.

R

Им се допаѓа и на купувачите