.

.

Еден Чекор Фен & Volumizing Топол Воздух Четка за Коса, Удар Фен Четка, Керамички Straightener Четка, Curler & Топла Чешел 4 во 1 Салон Ionic Коса Четка, 2021 Ажурирана Верзија Косата Алат

Еден Чекор Фен & Volumizing Топол Воздух Четка за Коса, Удар Фен Четка, Керамички Straightener Четка, Curler

DEN 1151.52
Износ

【Негативни Ionic Технологија】 : Еден чекор фен четка со 360° ослободување на негативни јони дизајн и керамички слој може да наситен струење, може да се зголеми на влага на вашата коса.Ова им помага на состојба, мазна и направи косата shinier, додека намалување на frizz и статични, и спречување на косата од поделбата.Совршен за сува и влажна коса сите типови коса. 【Професионални 4 Во 1 Функција】 : Во прилог на фен и curler четка, нашите овална четка фен за коса, исто така, straightener и четка.Погодна за сите возрасти и косата видови, како и долга коса, кадрици.Покрај тоа, на еден чекор фен ""Ниска"" средна температура од 60°C) и ниска брзина;""ВИСОК"" висока температура 80°C, и висока брзина. 【Ергономски Дизајн】 : Анти-sclading совети четка држи коса од добивање tangles и на рабовите на овална помогне да додадете волумен на косата.Тоа ќе ви помогне да се направи косата светлина, анти-метежот, со свилен сјај и изглед со само една рака операција.Сушење на косата на вашиот сопствен лесно во секој агол, со 360° 6 FT вртливата кабелот за напојување, кабелот не се сите извртени нагоре. 【100% Задоволително и животниот Век Услуга】 : На Aima Убавина Еден Чекор Фен и Volumizer ги исполнува U. S. безбедносни барања и со гордост карактеристики на ETL Сертификација печат (да се погледне за 'test' копчето на приклучокот кој е потребен за сите фенови за коса во САД).Ние и ветуваме на сите наши клиенти 365 Ден Парите Назад Услуга и 12 Месеци за Замена, како и за услуги на клиентите, само се чувствуваат слободни да контакт со нас како ние се 24 часа*7d онлајн.Можете да ги користите со доверба!.

R

Им се допаѓа и на купувачите