.

.

ARCORA Бранеа Злато Крпа Куки, SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Двоен Ѕид Куки, Тешки Облека Куки, Модерен Крпа Куки за Бања Ѕид

ARCORA Бранеа Злато Крпа Куки, SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Двоен Ѕид Куки, Тешки Облека Куки, Модерен

DEN 383.76
Износ

【Средината век Модерен Изглед】Со брусен злато заврши, оваа облека & крпа куки е компатибилен со било дома декор дизајн и создава среден век модерен и стилски изглед за вашата куќа.Изграден да се спротивстави на гребнатини и анти-отпечаток, намалување често чистење нервози. 【Водоотпорен и 'Рѓа-Доказ】Нашата бања пешкир куките се направени од 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, заштита од корозија и' рѓа.Идеален за долго време се користи во влажни средини, како што се бања, туш кабина, итн. 【Високо Квалитетен Материјал】Завртка-монтажа со нерѓосувачки челични навртки, максималната товарот капацитет е околу 13 кг, тешко и издржливи.Без никакви остри рабови, овие злато крпа кука заштити од било гребнатини и заштита на вашата облека или крпа од било каква штета. 【Широка Примена】 ѕидот куки се совршени за бесење крпи, облека, капи, торби, purses, облека, палта, копчиња, кујнски прибор, четки, бански костуми perfect, појаси.Нејзината едноставна и класичен изглед одговара на секоја соба, како што се бања, плакар, кујна, подрум, трпезарија и така натаму. 【Лесно да се Инсталира】Модерна облека куки доаѓаат со сите хардверски додатоци, вклучувајќи ги шрафовите за монтирање, base подлога, монтажа голема заграда и хексагонални клучеви.Инсталацијата не е лесно и брзо.Едноставност никогаш не изгледаше толку добар.Со минимална линии и едноставни дизајн, двојно облека кука дава кул, современ изглед за вашиот тоалет.На располагање во разбраното, рефлексивни бранеа злато финиш да дадат изјава.Опис на производот -304 премија одделение од нерѓосувачки челик -Лесно да се Инсталира (Подобрен Дизајн) -максималното оптоварување-имајќи капацитет е околу 13 кг, тешко и издржливи -мат црна заврши носи топол поглед на нерѓосувачки до вашиот дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите