.

.

maiduoduo01 ПВЦ Топла Вода во Шише -Scald Прекрасна Топлина за Зачувување на ПВЦ Вода Торба Практични Светло Сива

maiduoduo01 ПВЦ Топла Вода во Шише -Scald Прекрасна Топлина за Зачувување на ПВЦ Вода Торба Практични Светло

DEN 1848.00
Износ

од добивање изгорени од истури вода додека пополнување на торба, тој е дизајниран со широк отвор дизајн, кој ви овозможува да се прелива вода во тоа брзо и безбедно.За да се одржи температурата на течноста и изгореници предизвикани со директен контакт помеѓу кожата и топла вода торба, за што е дизајниран со мека кожен цртан филм капак.Користење на високо квалитетни пвц материјал, топла вода во шише е течење-доказ и сигурен за користење.Кој монтажни структура, топла вода во шише и да го покрие може да биде лесно да се одделат за чистење.Топла вода торба работи одлично за ослободување на болка, артритис, спортски повреди и период грчеви, и исто така, може да се користи како ладна пак да се намали температурата на телото.Спецификации : Усвојување мека кожен цртан филм капак, тоа помага да се одржи температурата на течноста и спречување на изгореници предизвикани со директен контакт меѓу топла вода торба и вашата кожа.Мека и кожен цртан филм покрие помага во одржување на течни температура и се спречува топла вода торба од тоа да биде во директен допир со вашата кожа да предизвика изгореници.Тој е дизајниран со мека кожен цртан филм маска за да помогне во одржување на температурата на течноста и спречување на изгореници предизвикани од директен контакт помеѓу кожата и топла вода торба.Карактеристики : Нудејќи широк отвор за да се спречи вас од добивање scalded додека пополнување вода, топла вода во шише ви овозможува да брзо и безбедно се прелива вода во жешка вода торба без overflow.Дизајниран со широк отвор, на топла вода во шише ќе ве спречи од добивање scalded додека пополнување вода, која ви овозможува да брзо и безбедно се прелива вода во жешка вода торба без преполнети.Топла вода торба работи одлично за ослободување на болка, артритис, спортски повреди и период грчеви, и исто така, може да се користи како ладна пак да се намали температурата на телото.Покрие Големина : 13.5 cm x 20cm/5.31" x 7.87" (Прибл.)Шише за вода Големина : 12.5 cm x 18.5 cm/4.92" x 7.28" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Топла Вода во Шише.

R

Им се допаѓа и на купувачите