.

.

DVD ROM диск Диск, DVD ROM Диск Диск Поправка на Дел Долг животен век Преносни Прецизни Засеци за Лаптоп

DVD ROM диск Диск, DVD ROM Диск Диск Поправка на Дел Долг животен век Преносни Прецизни Засеци за Лаптоп

DEN 825.36
Износ

Прецизни засеци и интерфејси бидете сигурни совршен соодветност за инсталација локација и леснотијата на инсталација.Овој производ е професионален дизајн за Wii, точни дизајн со одлични перформанси.Професионални чип поставува обезбеди супериорни перформанси во системот.Производот се користи високо квалитетен материјал, се избегнува отпорност на абење ефикасно, издржливи.Долг животен век, трајни производи за долго време се користи.Функција : 1. Овој производ е професионален дизајн за Wii, точни дизајн со одлични перформанси.2. Прецизни засеци и интерфејси бидете сигурни совршен соодветност за инсталација локација и леснотијата на инсталација.3. Професионални чип поставува обезбеди супериорни перформанси во системот.4. Производот се користи високо квалитетен материјал, се избегнува отпорност на абење ефикасно, издржливи.5. Долг животен век, трајни производи за долго време се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : DVD Rom Диск Disk Material : Метал+ABSColor : Како Слика Shown Weight : Прибл. 351g/12.4 мл Производ Големина : 14.5 x 14 x 2cm / x 5.7 5.5 x 0.8 inch Applicable Модел : за D2 ENet Тежина : 300g/10.6 oz Package Листа : 1 x DVD Rom Диск Disk1 x Шрафцигер Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите