.

.

Пренапони Заштитен Уред, Dismountable Ниско-напонски Arrester, Arrester за Пренапонска Заштита 2P40KA

Пренапони Заштитен Уред, Dismountable Ниско-напонски Arrester, Arrester за Пренапонска Заштита 2P40KA

DEN 375.84
Износ

Пламен retardant обвивка, оган‑доказ.До≤1.8 KV(40 KA), До≤2.2 KV(65 KA), До≤2.4 KV(80 KA), преостанатите притисок е многу низок.Виолетова бакар фитинзи, електрична спроводливост е добро.Dismountable собранието, лесно да го вметнете и емитување.Брзо гром заштита, guard вашиот електрична енергија безбедност.Брзо гром заштита, guard вашиот електрична енергија безбедност.До≤1.8 KV(40 KA), До≤2.2 KV(65 KA), До≤2.4 KV(80 KA), преостанатите притисок е многу низок.Пламен retardant обвивка, оган-доказ.Dismountable собранието, лесно да го вметнете и емитување.Виолетова бакар фитинзи, електрична спроводливост е добро.

R

Им се допаѓа и на купувачите