.

.

Нови Индустриски Печатач Делови Platen Ролери Одговара за Зебра ZT610 Labe преносот на Топлината Машина Етикета Принтери , не се Користи.

Нови Индустриски Печатач Делови Platen Ролери Одговара за Зебра ZT610 Labe преносот на Топлината Машина Етикета

DEN 1776.24
Износ

Строга контрола на квалитетот стандарди за да се изгради и тестира. 1. Одговара За зебра ZT610 labe преносот на топлината машина етикета принтери. 2. Состојба : нова и компатибилни. 3. Пакет : 1x platen ролери. 4. Одговара За модел : Зебра ZT610 печатач.ПРЕДМЕТИ DESCRIPTION1. Одговара За зебра ZT610 labe преносот на топлината машина етикета printers2. Состојба : нова и compatible3. Пакет : 1x platen ролери. 4. Одговара За модел : Зебра ZT610 печатач на високо-квалитетни производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите