.

.

TS-тсх trh Висока Прецизност Крстот Ролери Имајќи RU66 UUCC0 P4 да го Замени THK RU66 и IKO CRBF3515 ATUU

TS-тсх trh Висока Прецизност Крстот Ролери Имајќи RU66 UUCC0 P4 да го Замени THK RU66 и IKO CRBF3515 ATUU

DEN 1776.00
Износ

TS-тсх trh Прецизност Крстот Ролери Лого, P4 точност.High-end имајќи челик и Строго контрола за да се направи тоа со многу подолго користење живот.Големини се точно да го замени THK и IKO крстот ролери имајќи.

R

Им се допаѓа и на купувачите