.

.

RYSSH Farmhouse Крава Туш Завеса Се Голи Sunflowers Фарма на Животните Печати Бања Оркестарот Завеси со 12pcs Куките

RYSSH Farmhouse Крава Туш Завеса Се Голи Sunflowers Фарма на Животните Печати Бања Оркестарот Завеси со 12pcs

DEN 431.76
Износ

Farmhouse Туш Завеса Големина : Долго : 72×Широк : 72inches.Сончогледово Фарма Тема:боја се различни, високи пиксели печати,тенка доволно за да ги споделите некои светлина низ но дебела доволно за да се обезбеди приватност.Туш Завеса Farmhouse Материјал : Се направени од полиестер, водоотпорен, издржлив, лесен и пријателски за животната средина и за себе.Екстра Долг Ткаенина Туш Завеса : Користење на 3Д технологија на печатење .Не исчезнува,Нема да му наштети на бои здрава на вашето семејство.Лесно да се инсталира и чиста.Крава Печати Туш Завеса : Рака мие или машина за миење во ладна вода во нежна начин.Висат сува само.Ве молиме железо тоа на пониска температура.Големина : 72×72inches Material : висококвалитетен полиестер материјал, водоотпорен и издржливи, супер меки и кожа-пријателски.Така, тоа може да ви даде пријатен бања време,каде што можете да најдете свој пат.Уникатен Дизајн : бања завеса дизајниран со HD дигитален печатење технологија, јасно и не исчезнат.Животната средина мастило направи тоа без мирис, без штети на вашето здравје.Нема потреба Завеса Лагер : "Нашата Зелена туш завеса обезбедува приватност и декоративни жалба и може да се користи како самостојна туш завеса.Тоа исто така може да се користи со внатрешно лагер за дополнителна заштита од прскање на врнежи и бањи.Лесно да се Откажам : Нашите Светли Зелени туш завеса со 12 куки дојде за вас да се инсталира лесно; во Рок од неколку минути за да се направи магија трансформација на вашата бања.Лесно да се Грижи : Рачно или во машина за миење,лесна циркулација на ладна вода за перење.Не кајгана нив или да ги извршувате преку жешка фен, пегла на пониска температура,брз-сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите