.

.

Исправена Замрзнувач Нерѓосувачки Челик Замрзнувач Полици за 2 Стандард Кутија,Слајд Фиока Тип,3 Фиоки, Секоја Фиока Има 4 Стандард 2 Кутии, Надворешната Димензиј?

Исправена Замрзнувач Нерѓосувачки Челик Замрзнувач Полици за 2 Стандард Кутија,Слајд Фиока Тип,3 Фиоки, Секоја

DEN 316.80
Износ

Исправена замрзнувач рамка тип полици нуди голем број на полици за безбедно чување на примероци во вашиот замрзнувач.Изберете од голем избор на отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик полици, кои се компатибилни со големи брендови на исправен замрзнувачи.Робустен монтажа голема заграда се осигура се справува остане безбедно во место за лесна употреба За стандард 2" кутии/3" кутии/15/50мл цевка кутии/мулти-и плочи - Слајд Фиока Замрзнувач Полици.

R

Им се допаѓа и на купувачите