.

.

Surge Protector, Arrester Уред,Куќа Arrester Уред, Ниско-напонски Огноотпорни Home Апарат за Дома 4P80KA

Surge Protector, Arrester Уред,Куќа Arrester Уред, Ниско-напонски Огноотпорни Home Апарат за Дома 4P80KA

DEN 886.08
Износ

Лесно да се поправи со plug-in-модул settings.Внатрешните компоненти усвојува бакар мислења за подолг живот.Огноотпорни и висок пламен retardant материјал е безбедно. 100% сосема нов и висок квалитет.Внатрешните компоненти е направен на чип, висок и добар електрична спроводливост.Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет. 2.Огноотпорни и висок пламен retardant materialis безбедно. 3.Лесно да се поправи со plug-in-модул прилагодувања 4.Внатрешните компоненти е направен на чип, висок и добар електрична спроводливост. 5.Внатрешните компоненти усвојува бакар мислења за подолг живот 6. Погоден за домашни, кои ви даваат повеќе удобно заштита Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Номинална Струја : 20 A Поставување на струјата : 40 A за Монтажа Метод : Rail Монтажа Оценет Напон : 385 V Број на Главни Контакти 4p Изборен Стил : 4 P40 KA, 4 P80 KA Тежина : Околу. 404g / 14.3 оз Пакет Листа : 1 * Пренапони Заштитен Уред.

R

Им се допаѓа и на купувачите