.

.

HWC Отвори Врвот Кожен Појас за Носење | Компатибилен со Streamlight Шкорпија/Strion Рефлектори

HWC Отвори Врвот Кожен Појас за Носење | Компатибилен со Streamlight Шкорпија/Strion Рефлектори

DEN 311.76
Износ

*Обична Црна Кожа. *Направен во САД. *Отворете Врвот, со Затворени Дното. *Појас Јамка со Snap за Должност Појаси до 2-1/4". *Одговара на Streamlight ШКОРПИЈА & STRION Рефлектори.HWC Црна Кожа Светилка Носителот, Професионални Серија*Црна Обична Кожа*произведено во САД*Отворете Врвот, со Затворени Дното*Појас Јамка со Snap за Должност Појаси до 2-1/4"*Вклопува Streamlight ШКОРПИЈА & STRION, STRION LED, Strion ХЛ Рефлектори.

R

Им се допаѓа и на купувачите