.

.

Amizona Научни Исправена Замрзнувач Полици - Слајд Фиока Тип - не 'Рѓосувачки Челик за 3 Кутија Слајд Фиока Замрзнувач Полици, 3 Висок Кутии

Amizona Научни Исправена Замрзнувач Полици - Слајд Фиока Тип - не 'Рѓосувачки Челик за 3 Кутија Слајд Фиока

DEN 316.80
Износ

Исправена замрзнувач фиока полици нудат повеќе организиран систем за чување и пронаоѓање на примероци.Фиока полици олесни двата пристап и чување на примероци, без да се отстрани целата решетката од замрзнувачот.Висок квалитет исправена замрзнувач фиока полици се изградени на отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик, вклучувајќи рачки и лична карта на сопствениците.За Стандард 3" Кутии Од Не ' Рѓосувачки Челик - Слајд Фиока Замрзнувач Полици.

R

Им се допаѓа и на купувачите