.

.

Топла Вода во Шише со Мека Плетени Маска, Долга Топла Вода Перниче за Врат Половината Стомакот, Болка Термална Терапија, Најдобро Потоплите Божиќ Подарок за Зима, Ц?

Топла Вода во Шише со Мека Плетени Маска, Долга Топла Вода Перниче за Врат Половината Стомакот, Болка Термална

DEN 690.96
Износ

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Топла вода торба е направен од чисто природни гума, еко пријателски и не се токсични, стабилна и трајни производи за долгорочна употреба.Тоа може да има 2 L вода, но ние препорачуваме да се само пополнете ја 2/3, која ќе помогне да се спречи вода overflows и се доделат простор за вода кога е во употреба.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Топла вода во шише капацитет is2 L, може да се задржи топло за најмалку 6-8 часа на собна температура.Го стави во кревет 10 минути пред да одите на спиење, особено на студените денови и да уживате во пријатна вечер.Особено во зима, на топла вода во шише со капак ќе се смири и топло вас.ТОПЛА ОБЛОГА : должината на топла вода во шише е 73cm.Може да се поправи долго топла вода во шише на вашиот врат, половината, стомакот, итн.Таа користи топла облога за да се ослободат вашето тело болки и болки.Исто како класичен гума топла вода во шише на вашата баба е место.ИСТЕКУВАЊЕ ДОКАЗ & БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : нишката капа цврсто се вклопува со топла вода во шише за да се спречи истекување вода.Опремен со прекрасна црвена плетени покривка, која може да го спречи топла вода торба од директно да контактирате со кожата и да предизвика изгореници, која е удобно и безбедно да се користи.Ве молиме да се стегне на приклучокот.ЛЕНТА ДИЗАЈН : Доаѓа со 120cm долга лента, која може да биде забрзана цврсто да се задржи топло подолго.Со Божиќ елементи, оваа топла вода во шише може да биде најдобар Божиќ подарок за пријателите или семејството.Совршен Роденден или Одмор подарок за девојки, деца, тинејџери, момчиња, мажи, жени и стари лица.Спецификација : Предмет Тип : Топла Вода во Шише Материјал : Гума, памук, Шише за Вода Големина : Прибл. 73 x 12cm / 28.74 x 4.72 во Лентата Должина : Околу. 120cm / 47.24 во Нето Содржина : 2l Функција : Прикачите на вашиот врат, половината, стомакот и грбот за ублажување на болка и болка преку топли компреси и топлина терапија.Пакет Листа : 1 x Топла Вода Bag1 x Поврзана Маска 1 x Лента Забелешка : 1. Не се пополни топла вода над 85℃.Не го наполни целиот топла вода во шише 2. Само пополнете го 2/3 полн.По додавање на вода, проверете дали капакот е заострените за да се спречи истекување и scalding. 3. Се држат настрана од бебиња и деца. 4. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите