.

.

RYSSH Тропски Ботанички Туш Завеса Флорални Лист Природата Растенија Акварел Зелена Туш Завеси со 12pcs Куки, Симпатична Зелени Листови

RYSSH Тропски Ботанички Туш Завеса Флорални Лист Природата Растенија Акварел Зелена Туш Завеси со 12pcs Куки,

DEN 407.76
Износ

Зелена Ткаенина Туш Завеси, Големина : Долго : 72×Широк : 72 инчи.Нема Боја Избледи : Ботанички печати Туш завеси боја се различни, високи пиксели печати,тенка доволно за да ги споделите некои светлина низ но дебела доволно за да се обезбеди приватност.Отпорен на вода : Тропски остава туш завеса е водоотпорен и суши брзо.издржлив, лесен за чистење и машина перат,навремено слободни.Не Лагер е потребно : Акварел Флорални туш завеси се Лесни, убави, совршен дебелина,Вие не треба лагер завеса или нема потреба грижите на водата ќе одат преку овој материјал.Симпатична Растенијата Туш Завеса Тематските : Текстура печати за растенијата,квалитет на ткаенина, јасно се печати, виси добро,brightens до соба за вашата бања,гостинската соба или да се користат во туристички приколката.Материјал : висококвалитетен полиестер ткаенини туш завеса, водоотпорен и издржливи, супер меки и кожа-пријателски.Така, тоа може да ви даде пријатен бања време,каде што можете да најдете свој пат.Единствена Ботаничка Растенијата Тематските Дизајн : бања завеса дизајниран со HD дигитален печатење технологија, живописни зелени бои ,јасно и не исчезнат.животната средина мастило направи тоа без мирис, без штети на вашето здравје.Нема Потреба Завеса Лагер : Нашите зелени лисја туш завеса обезбедува приватност и декоративни жалба и може да се користи како самостојна туш завеса.Тоа исто така може да се користи со внатрешно лагер за дополнителна заштита од прскање на врнежи и бањи.Лесно да се Откажам : Нашата тропски, лиснато печати туш завеса со 12 куки дојде за вас да се инсталира лесно; во Рок од неколку минути за да се направи магија трансформација на вашата бања.Лесно да се Грижи : Рачно или во машина за миење,лесна циркулација на ладна вода за перење.Не кајгана нив или да ги извршувате преку жешка фен, пегла на пониска температура,брз-сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите