.

.

ДНК Motoring ОЕМ-Г-VW1321116 Сива Насликани Десната Страна Напојува Прилагодување на Температура Количка за ретровизорот Компатибилен со Passat 1998-2005

ДНК Motoring ОЕМ-Г-VW1321116 Сива Насликани Десната Страна Напојува Прилагодување на Температура Количка за

DEN 1323.60
Износ

FITMENT : Компатибилен со Passat 1998-2005. ОГЛЕДАЛО КАРАКТЕРИСТИКИ - Право на Патникот Страна; Сива Напојува Прилагодување Огледало; Прирачник за Виткање; Греење Одмрзне Функција.ОЕМ ДИЗАЈН : Огледалото е изградена of High Квалитет Отпорност на ABS Пластика не Бара Измена или Дупчење.Замени скршен или оштетен страна огледало со нашите ОЕМ замена единици во мал дел од она дилер трошоци.Направен да OEM Спецификации тие ќе се вклопат и да ја инсталирате исто како и оригиналот.Компатибилен со "Фолксваген" Passat 1998-2005.

R

Им се допаѓа и на купувачите