.

.

litymitzromq Рака Хидратантна Маска Нежна Текстура Exfoliating Рака Masque Ракавици 1 Пар Водени

litymitzromq Рака Хидратантна Маска Нежна Текстура Exfoliating Рака Masque Ракавици 1 Пар Водени

DEN 218.16
Износ

Нашата рака masque е хидратантна, не мрсна и лесно се апсорбира, што може да го надополнува кожата, како и да може да и го негуваат страна на кожата.можете да им го тоа на вашите пријатели, семејство и колега, и споделување те прави среќен.Богата со растителни екстракти, рака masque помага на рака кожата апсорбира , ја одржува кожата е рамнотежа, оставајќи раце мазна и нежна, мека и еластична.Направени од високо-квалитет памук и пластични материјали, рака masque е и нема да им наштети на вашето здравје.Должината на еден производ е за 21cm и ширина е за 13cm.Погоден за жените и мажите, и за домашна употреба или патување.Спецификации : Богата со растителни екстракти, рака masque помага на рака кожата апсорбира влага, одржува кожата влага рамнотежа, оставајќи раце мазна и нежна, мека и еластична.Содржи богата со растителни екстракти, тоа им помага на рака кожата апсорбира влага, одржува кожата влага рамнотежа, оставајќи раце мазна и нежна, мека и еластична.Оваа страна masque е збогатен со ботанички екстракти да им помогне на кожата на рацете апсорбира влага и да се задржи влагата баланс на кожата, оставајќи рацете мазна и нежна, мека и хидрирани.Карактеристики : Оваа страна masque е хидратантна, не мрсна и лесно да се апсорбираат, па тоа може да го надополнува страна на кожата на влага, како и да може да и го негуваат кожата и подобрување на вашиот досадна кожата.Погоден за споделување со вашите пријатели, семејство и колега, по сите, споделувањето е пријатна работа.Нашата рака masque е хидратантна, не мрсна и лесно се апсорбира, што може да го надополнува влага на кожата, како и да може да и го негуваат страна на кожата.Можете да им го тоа на вашите пријатели, семејство и колега, и споделување те прави среќен.компатибилен со жените и мажите, и за домашна употреба или патување.Сингл : 21cm x 13cm/8.27" x 5.12" (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 Пар на Рака Masque.

R

Им се допаѓа и на купувачите