.

.

Guard Куче Прилагодено iPhone 7 Плус / 8 Плус Случаи - Персоналните - Направете Свој Заштитен Хибрид Телефон Случај (Црна, Сина)

Guard Куче Прилагодено iPhone 7 Плус / 8 Плус Случаи - Персоналните - Направете Свој Заштитен Хибрид Телефон

DEN 215.76
Износ

Измената на еден на еден вид телефон случај е толку лесно како 1 2 3. Едноставно кликнете на прилагодите сега и вчитување со еден од вашите омилени слики.Додадете изразување на вашата слика со додавање на индивидуализира текст и позицијата тоа каде ви се допаѓа.Вашиот завршен случај ќе биде уникатна креација и да се обезбеди трајна меморија, која ќе биде со вас каде и да одите.Печатени во САД со High-Definition Слика Про Заврши.Гарантира никогаш да не исчезнат или носат надвор.Нарачки поставени пред 3 PM EST брод истиот ден.Испорака само во 2-6 дена.Сите случаи се порибено, печатени, и испратени од САД.Две-Парче Двоен Слој за Заштита обезбедува максимална капка заштита и шок апсорпција.Дизајнирана за ефикасно стража и предната и задната страна на телефонот од потенцијалните штети.Guard Куче Хибрид Случаи функција покрена силикони браник и тешко надворешниот капак кој се комбинираат за да формираат совршен тенок вклучите телефонот случај.Овие елегантни заштитна случаи се исто така лесно да се инсталира и да се отстрани со многу малку напор.Го Поддржува И Безжично Полнење.Овозможува брзо полнење со повеќето безжични полнење влошки и уреди.Нешто толку важно како и вашиот i Phone треба да бидат заштитени како што треба.Што подобар начин да го направите ова, отколку со сопствен телефон случај од Стража Куче?Guard Кучето е солиден уште елегантни i Phone случаи нудиме врвен квалитет на материјали и професионално печатење направено во САД, плус заштитни карактеристики кои овозможуваат вашиот телефон да трае тестот на времето.Секој обичај случај е отпечатена со нашите специјални Photo Pro мат финиш за висока резолуција на сликите што ги носи најдоброто во секој личен фотографија или дизајн.Тоа е лесно и без мака начин да го персонализирате еден од најкористените и вреден имот.Направени од издржлив тешко пластични надворешноста школка, телефонот е дополнително се изолирани од удари и оштетувања со внатрешно силикони лагер дека цврсто ги опфаќа контури на вашиот телефон.Guard Куче оди еден чекор понатаму од страна на додавање на слободни Guard Glass екран заштитник дека ќе го задржи вашиот екран гледа како нови.

R

Им се допаѓа и на купувачите