.

.

Диск Поправка Дел, DVD Диск Замена на Диск Диск Преносни Метал и АБС Материјал Долг животен век за D2E Конзола

Диск Поправка Дел, DVD Диск Замена на Диск Диск Преносни Метал и АБС Материјал Долг животен век за D2E Конзола

DEN 825.36
Износ

Професионални чип поставува обезбеди супериорни перформанси во системот.Прецизни засеци и интерфејси бидете сигурни совршен соодветност за инсталација локација и леснотијата на инсталација.Производот се користи високо квалитетен материјал, се избегнува отпорност на абење ефикасно, издржливи.Овој производ е професионален дизајн за Wii, точни дизајн со одлични перформанси.Долг животен век, трајни производи за долго време се користи.Функција : 1. Овој производ е професионален дизајн за Wii, точни дизајн со одлични перформанси.2. Прецизни засеци и интерфејси бидете сигурни совршен соодветност за инсталација локација и леснотијата на инсталација.3. Професионални чип поставува обезбеди супериорни перформанси во системот.4. Производот се користи високо квалитетен материјал, се избегнува отпорност на абење ефикасно, издржливи.5. Долг животен век, трајни производи за долго време се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : DVD Rom Диск Disk Material : Метал+ABSColor : Како Слика Shown Weight : Прибл. 351g/12.4 мл Производ Големина : 14.5 x 14 x 2cm / x 5.7 5.5 x 0.8 inch Applicable Модел : за D2 ENet Тежина : 300g/10.6 oz Package Листа : 1 x DVD Rom Диск Disk1 x Шрафцигер Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите