.

.

DVD ROM диск Диск, Диск Диск Двојна IC Диск Поправка на Дел Прецизни Засеци Практични Долг животен век Супериорни Перформанси за D2E Конзола

DVD ROM диск Диск, Диск Диск Двојна IC Диск Поправка на Дел Прецизни Засеци Практични Долг животен век Супериорни

DEN 420.00
Износ

Производот се користи високо квалитетен материјал, се избегнува отпорност на абење ефикасно, издржливи.Прецизни засеци и интерфејси бидете сигурни совршен соодветност за инсталација локација и леснотијата на инсталација.Долг животен век, трајни производи за долго време се користи.Овој производ е професионален дизајн за Wii, точни дизајн со одлични перформанси.Професионални чип поставува обезбеди супериорни перформанси во системот.Функција : 1. Овој производ е професионален дизајн за Wii, точни дизајн со одлични перформанси.2. Прецизни засеци и интерфејси бидете сигурни совршен соодветност за инсталација локација и леснотијата на инсталација.3. Професионални чип поставува обезбеди супериорни перформанси во системот.4. Производот се користи високо квалитетен материјал, се избегнува отпорност на абење ефикасно, издржливи.5. Долг животен век, трајни производи за долго време се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : DVD Rom Диск Disk Material : Метал+ABSColor : Како Слика Shown Weight : Прибл. 351g/12.4 мл Производ Големина : 14.5 x 14 x 2cm / x 5.7 5.5 x 0.8 inch Applicable Модел : за D2 ENet Тежина : 300g/10.6 oz Package Листа : 1 x DVD Rom Диск Disk1 x Шрафцигер Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите