.

.

Лаптоп Palmrest за DELL Latitude 3590 E3590 0TNMJM TNMJM 0V5YGX V5YGX со позадинско осветлување англиски НАС Тастатура Црна Горниот случај на Нови

Лаптоп Palmrest за DELL Latitude 3590 E3590 0TNMJM TNMJM 0V5YGX V5YGX со позадинско осветлување англиски НАС

DEN 2112.00
Износ

Опис : Лаптоп Делови.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот стоки, ве молиме проверете ја вашата регистрирате E-mail по вашата исплата.ние ќе го испрати слики да можете да потврдите.Со Почит.Лаптоп Palmrest За DELL Latitude 3590 E3590 0 TNMJM TNMJM 0 V5 YGX V5 YGX со позадинско осветлување англиски НАС тастатура црна горниот случај ново.

R

Им се допаѓа и на купувачите