.

.

ДНК Motoring ОЕМ-Г-TO1320361 Левата Страна Задните Моќ на Вредноста Загрева Видите Огледало w/Претвори Сигнал Компатибилен со Highlander 2017-2019

ДНК Motoring ОЕМ-Г-TO1320361 Левата Страна Задните Моќ на Вредноста Загрева Видите Огледало w/Претвори Сигнал

DEN 3164.64
Износ

ОЕМ ЗАМЕНА - Огледало е изградена на Висок Квалитет на Отпорност на ABS Пластика Греење Defrostion; Изградена Пак Сигнал, Со Слепа Точка за Откривање.FITMENT - Компатибилен со Highlander 2017-2019. ОБЈЕКТОТ ВКЛУЧУВА - 1 X Лево Возачот Страна Огледало, Plug-n-игра, не Бара Измена или Дупчење, Директна Топ-на OE Fitment или Замена за Акции Единица.Замени скршен или оштетен страна огледало со нашите ОЕМ замена единици во мал дел од она дилер трошоци.Направен да OEM Спецификации тие ќе се вклопат и да ја инсталирате исто како и оригиналот.Компатибилен со Toyota Highlander 2017-2019.

R

Им се допаѓа и на купувачите