.

.

Трепет Ленти Око Подобрување на Сенка и Лагер, Око Бонбони Колекција Сини Очи - 0.26 ОЗ

Трепет Ленти Око Подобрување на Сенка и Лагер, Око Бонбони Колекција Сини Очи - 0.26 ОЗ

DEN 366.00
Износ

Подобрување сини очи со 3 eye candy trios. 3x3 = бескрајни можности : природни; радосна; драматични.Противалергиски.Мирис слободни.Дерматолог одобрени.Безбедна за чувствителни очи и контакт леќи wearers.Paraben слободни.Уста поење eye candy комбинации!Вкусна палета на блуз, од мека на светли и кул да се загрее за подобрување на вашата боја на очите.Занесе вашата боја желба со eye candy сенка во центар. 3x3 = бескрајни можности!Три blendable trios совршено спарени за да можете да бојата, обликот и линија на твоите очи, за возвишеното, големо влијание.Висока-Перформанси Формула : Wet & dry апликација за две бои : Влажно за драмски, интензивна боја, со ултра долги-трајни носат.Се преобразува во сенка на лагер.Сува за помек резултат. 9 нијанси x 2 завршува = 18 сопствени нијанси. 3 trios x 2 завршува = 6 обичај изгледа. 3 облоги x 2 завршува = 6 обичај облоги.Професионално да се Прилагоди Гламур : Make-up артист избрани нијанси зголеми вашата природна боја на очите.Единствена, аглеста про-сунѓерот апликатори овозможува совршен меша и прецизни обвивка.Станот страна за примена на боја на целиот капак.Совет за обвивка.Чудни врвот за примена на контура боја. 9 eye candy нијанси за совршен сини очи!Бескрајни можности! 3 eye candy trios = 3 вкусни изглед.Wet & dry = 2 бои.Сенки & облоги = прилагодени на гламур.Од 1937 година. Изработени во Тајван.

R

Им се допаѓа и на купувачите