.

.

X-DREE 2 Парчиња 800V 57A Универзална Завртка Клипинг Контакт велика БРИТАНИЈА-6N Терминал Bloack(2 Unidades 800 ν 57A Tornillo Универзална Клипинг Контакт велика БРИТАНИЈА-6N Терминал Bloa

X-DREE 2 Парчиња 800V 57A Универзална Завртка Клипинг Контакт велика БРИТАНИЈА-6N Терминал Bloack(2 Unidades

DEN 186.96
Износ

Име на производ : Терминал Блок;Модел : велика БРИТАНИЈА-6 N;Поврзете Начини : Завртка-клипинг.Тип на записот : Страна за влез;Номинална Напон : 800 V;Номинална Струја : 57 A.Жица Опсег : 0.2 - 6mm2; Должина : 10мм/ 0.39";Димензија : 46 x 43 x 8mm/ 1.8" x 1.7" x 0.3" (L*W*T).Материјал : Пластика;Боја : Сива(Материјал : Plástico; Боја : Gris.Net Тежина : 26g;Пакет Содржина : - 2 x Завртка Терминал Блок(Peso neto : 26 g; Contenido del paquete : 2 x Terminal де tornillo. 2 Парчиња 800 V 57 A Универзална Завртка Клипинг Контакт велика БРИТАНИЈА-6 N Терминал Bloack Descriptions : Овој универзален тип терминал блок завртка-клипинг контакт начини и од страна на-тип на записот.Во комбинација терминал ред усвојува фрам завртка тип на конекција структура.Погоден за поврзување на круг бакар диригент на цевка терминал дека не е специјално обработена или притисок weding Опис во Spanish2 Unidades 800 ν 57 A Tornillo Универзална Клипинг Контакт велика БРИТАНИЈА-6 N Терминал Bloack Nombre del producto : Терминал; Modelo : велика БРИТАНИЈА-6 N; Conecte formas : Atornillado Tipo де entrada : Entrada странични; Voltaje номинална : 800 ν; Corriente номинална : 57 AAlcance del кабел : 0.2 - 6 mm2; Longitud : 10 mm / 0.39' '; Dimensión : 46 x 43 x 8 mm / 1.8' 'x 1.7' 'x 0.3' '(L * W * T)Материјал : Plástico; Боја : Gris Peso neto : 26 g; Contenido del paquete : 2 x Terminal де tornillo.

R

Им се допаѓа и на купувачите